הלוואה הגשימה לנו חופשה

הלוואה הגשימה לנו חופשה מהחלומות

הלוואה לחופשה

הלוואות הגשימה לנו חופשה

לפני שנה בדיוק בן זוגי ואנוכי החלטנו להתחתן ומכיוון ששנינו תפרנים, החלטנו לקיים חתונה צנועה בחצר בית הוריו. החתונה הייתה קטנה חמה ומחבקת. למרות זאת, ביחס למה שיכולנו להרשות לעצמנו, המסיבה הביתית הזאת הייתה כרוכה בהוצאה לא קטנה. מעבר לכך, על ירח הדבש לא היינו מוכנים להתפשר והחלטנו שאנחנו מגשימים חלום ישן ומזמינים שבוע באיי סיישל- אבל לזה כבר לא היה לנו כסף והחלטנו לקחת הלוואה.

הלוואות בלי בירוקרטיה ובלי בלבולי מוח

מכיוון שהלוואה אחת כבר קבלנו מהבנק בעבור הוצאות החתונה, כעת היה עלינו לבקש הלוואה חוץ בנקאית, וכשהתחלנו לחפש חברה שנותנת הלוואות, קבלנו מחבר הלוואה קחו רק מהבנקים

מאוד מצא חן בעינינו שמדובר בחברה ותיקה שלא רק מלווה כספים, אלא גם עוסקת בייעוץ, וגם פועלת הרבה מאוד שנים בתחום. אבל הכי חשוב מבחינתנו היה לשמוע מחבר שמדובר בחברה אמינה- זה העניק לנו הרבה שקט נפשי!

הלוואות עד 30,000 ₪ ללא ערבים

אז הרמנו טלפון ושאלנו אותם כמה אפשר ללוות. הם הסבירו לנו שהם מעניקים הלוואות עד 30,000 ₪ ללא ערבים והאמת שזה התאים לנו בול (זה פחות או יותר הסכום שחשבנו לקחת) וגם מאוד מאוד שימח אותנו שלא נצטרך לערב אף אחד בהלוואה שלקחנו על עצמנו. כל מה שהם בקשו זה:1.צילום של תעודת זהות, 2. תדפיסי בנק משלושה חודשים אחרונים 3.

שלושה תלושי משכורת אחרונים- זה הכול! כיוון שמדובר בשלוש בקשות שמאוד קל להמציא, תוך מספר דקות שלחנו להם את כל מה שהם בקשו למייל, ותוך זמן קצר הכסף כבר היה בחשבוננו. זה באמת היה כל כך פשוט וקל שאין לתאר.

החזר תשלומים הוגן

החופשה בסיישל הייתה התגשמות חלום- כל כך נהנינו ואנחנו מחזירים את ההלוואה עליה בשמחה גדולה.
מעבר לעובדה שהשירות היה מצוין ומהיר, גם אשרה לנו החזר תשלומים שהיה מציאותי והוגן. היה שווה כל שקל!

Sorry, comments are closed for this post.