פרופיל חברה צוהר לעתיד

צוהר לעתיד היא חברה המספקת מגוון רחב של שירותים פיננסיים למגזר העסקי והפרטי. החברה מציעה סל מוצרים שלם הכולל הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, הלוואות הזנק, הלוואות             מיידיות ועוד, וכן שלל שירותי ייעוץ וליווי לאורך כל תהליך של בקשת וקבלת אשראי מגופי אשראי רבים ומגוונים.

צוות מוכשר ומיומן של מומחי פיננסים

חברת צוהר לעתיד מבססת את פעילותה על צוות מוכשר ומיומן של מומחי פיננסים בעלי ניסיון עשיר בשוק ההון והאשראי הישראלי, אנשי מקצוע המכירים את המצב המקרו כלכלי של מדינת ישראל, ואת כל נתוני המפתח בשוק ההון ושוק האשראי, בכל רגע נתון. צוות המקצוענים של צוהר לעתיד אוחז בהיכרות מעמיקה גם עם מגוון שחקני האשראי הפעילים בשוק האשראי בישראל, ומכירים לפרטים את התנאים המוצעים והפרוצדורות המוצעות על ידי כל אותם שחקנים.

חברת צוהר לעתיד מציעה ללקוחותיה שירותים של בניית תכנית הלוואה, טיפול בתהליך בקשת הלוואה ואיתור ההלוואה בתנאים הטובים והאטרקטיביים ביותר בשוק. כמו כן, אנו מספקים שירותי ייעוץ אישי למבקשי ההלוואה על מנת לוודא שההלוואה המבוקשת מתאימה ליכולות המבקש אותה, ושהחזרי ההלוואה לא יפגעו בהתנהלות השוטפת של העסק.

רקורד עשיר

לרשות החברה רקורד עשיר של אין ספור בקשות הלוואה שהוגשו לגופי אשראי שונים ומגוונים במשק, ובכלל זה בנקים מסחריים, חברות כרטיסי אשראי, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, חברות ביטוח, קרנות ממשלתיות, קרנות בערבות מדינה, קרנות פרטיות, קרנות ציבוריות ולמעשה כל גוף אשראי הפעיל בישראל ומעניק אשראי לעסקים ולפרטיים, לכל מטרה.

חברת צוהר לעתיד מתמחה בבניית תכנית האשראי וביישומה שלב אחרי שלב בצורה מובנית ושיטתית, במטרה ברורה למקסם את כלל האפשרויות העומדות אל מול לקוחותינו, ולצייד אותם בכספי האשראי הדרושים להם בתנאים האטרקטיביים ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ועם תחושת הבטחון הגבוהה ביותר הדרושה להם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבוע פגישת ייעוץ והיכרות ראשונית, ולקבל את כל המידע, הפרטים והנתונים הדרושים לכם כדי להניע תהליך של קבלת אשראי לכל מטרה, על מנת שתוכלו לקחת את העסק שלכם אל השלב הבא במהירות ומתוך עמדה של כוח.