ייעוץ בנקאי לחברות

באמצעות ייעוץ בנקאי לחברות ניתן לצאת לדרך מסחרית חדשה מבלי הפתעות ומבלי לחשוב על המינוס בבנק. אדם שמחליט לשנות את ייעודו מפרטי לעצמאי, ואף להגדיל לעשות – ולהירשם כחברה בע"מ חייב לעשות זאת בחוכמה ולא בפזיזות. הצעד הפזיז יהיה לאגד כמה שותפים, לגייס הון עצמי ולבלוע אותו אי שם במערכת הבנקאית ללא מוצא כלכלי, כשהבנק, ואחריו גם הבנקים המתחרים מאבדים בכם אמון. לעומת זאת, ישנה דרך חכמה להקים חברה בע"מ, והיא תוך התייעצות עם חברה שתפקידה לייעץ לכם כיצד להתנהג מול הבנקים.

החברה תלמד אתכם כיצד להשיג אשראי ספקים מכל בנק בקלות

אשראי ספקים נדרש בעיקר לשם תשלום לעובדים, הוצאות השכירות והמשקיות, ולעתים גם לקניית מוצרים למכירה, לפחות בשלב הראשון של העסק אם הוא עדיין לא מכר כלום בעצמו. החברה תלמד אתכם כיצד להשיג אשראי שכזה: מה יש לומר לפקיד בסניף העסקים של הבנק, ואלו מסמכים יש להציג לו. ייעוץ בנקאי לחברות ילמד אתכם גם כיצד לנסח את המסמכים הללו כך שישקפו את האמת בעסק מחד, ויציגו אותו כעסק פורח ומשגשג מאידך גם אם עתידו לא ידוע, על ידי הסבר הפוטנציאל העסקי על פי תחומו של העסק.

בשונה מחברות העוסקות רק בייעוץ הלוואות, כאן תלמדו גם כיצד להרוויח

אימון שיווקי ואימון עסקי נכון הם חלק מאבני היסוד של החברה. ההדרכות שאנו מקנים לכם מול הבנקים נועדו על מנת למזער נזקים, ולכך שתוכלו לפתוח את העבודה בחברה שלכם ברגל ימין. לאחר מכן, נצטרך ללמד אתכם כיצד להרוויח, מה לעשות על מנת למקסם רווחים מכל מוצר או שירות שאתם מעניקים, וכיצד לגרום לחברה בע"מ שלכם לפריחה אמתית שתבטל כמעט כליל את הצורך בתלות בהלוואות מבנקים.

מובטח אי של יציבות כלכלית – לנרשמים לשירות החברה

חברה המעניקה ייעוץ בנקאי לחברות ואיון עסקי ושיווקי לאחריו היא חברה שתמיד תעניק לכם אי של יציבות ותדאג שהעסק שלכם יהיה בטוח, ראוי לעבודה ואפילו עסק פורח ומשגשג כלכלית בהמשך. באמצעות הערכים שנקנה לכם – תוכלו לעשות גם מנושאים שלא דמיינתם שהם רווחיים – כסף, והרבה יותר ממה שסברתם. אנו מאחלים הצלחה לכל חברה בע"מ אשר הצטרפה או אשר נמצאת בשלבי הצטרפות לשורות ההדרכה שלנו.

Sorry, comments are closed for this post.