הלוואה לא מבנקים

זה לחלוטין לא היה לכם קל להגיע למסקנה שהעסק צריך הלוואה, אבל מרגע שהבנתם את זה, ברור לכם שזה המוצא היחידי מהמצב בו אתם נמצאים, או הדרך היחידה שאיתה תוכלו להניע תהליך של צמיחה מחודשת בעסק, אלא שהבנק לא תמיד חושב כמוכם, וייתכן מאוד שכאשר אתם הכי בשלים לקבלת ההלוואה, דווקא הבנק הוא שיעמוד בדרככם, ויסרב להעניק לכם אותה.

הלוואה אפשר לקחת גם לא בבנק

הבשורות הטובות הן שהלוואה אפשר לקחת גם לא בבנק, וישנם שורה ארוכה של גופים פיננסיים איתנים המעניקים הלוואה לא מבנקים. תחום זה נקרא תחום האשראי החוץ בנקאי ובו פועלות חברות כדוגמת חברות כרטיסי אשראי, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, חברות השקעה, חברות ביטוח, קרנות ציבוריות, פרטיות וממשלתיות הפועלות לקידום העסקים וכדומה.

חברת צוהר לעתיד היא חברה בעלת ניסיון רב בניהול תהליכי הלוואה לא מבנקים, ובעלת כל היכולות הנדרשות על מנת להשיג עבורכם את ההלוואה הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר, במסגרת שוק האשראי החוץ בנקאי. אנשי המקצוע של צוהר לעתיד מכירים היטב את כלכלת המקרו בישראל בכל רגע נתון, יודעים מה הם התנאים המוצעים על ידי כלל השחקנים בשוק זה, ויודעים כיצד לבנות עבורכם את התמהיל המדוייק שיעניק לכם הלוואה בתנאים מיטביים.

קידום עסק, הוצאתו מהבוץ או הובלתו לצמיחה

קידום עסק, הוצאתו מהבוץ או הובלתו לצמיחה הוא תהליך הדורש השקעה ומאמץ, שבדרך כלל דורשים הם בתורם משאבים פיננסיים שאינם נמצאים בהישג יד של העסק. במקרים אלה, וכך עושים כל העסקים, מקטן ועד ענק, ניתן לקבל הלוואה טובה בפרישה לשנים ארוכות, ובתנאי ריבית אטרקטיביים, על מנת לגייס את ההון הנדרש לביצוע המהלכים האסטרטגיים שהוגדרו.

חברת צוהר לעתיד עם צוות אנשי הפיננסים שלה, תבנה עבורכם תכנית הלוואה מלאה, הכוללת את כלל השיקולים והפרמטרים הרלוונטיים, ובהתאם להם גם את נתוני ההלוואה הנדרשת כדוגמת תקופת החזר, שיעורי ריבית וסוגי ריבית, תקופת גרייס על פי הצורך וכדומה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוהר לעתיד, לקבל את כל המידע הדרוש לכם בנושא, ובתוך זמן קצר לקבל את המשאבים הדרושים לכם כדי להניע את העסק להצלחה.